Aktualności

 • Piknik Lotniczy w Nowym Targu (20 Sierpień 2012 o 9:01)

  Weekend 18-19 sierpnia w Nowym Targu bezsprzecznie należał do jednych z ciekawszych w tym sezonie za sprawą Pikniku Lotniczego organizowanego przez Aeroklub Nowy Targ. Impreza ta jest jedyną tego rodzaju na Podhalu. Co roku w sierpniu powoduje, że niebo nad ... więcej »

 • Targi Gastro-Hotel Zakopane (29 Czerwiec 2012 o 22:00)

  Gastro–Hotel to najważniejsze targi regionalne odbywające się w miastach słynących ze wzmożonego ruchy turystycznego Kołobrzeg, Mikołajki, Zakopane, Wrocław i Karpacz. Podczas targów można było wziąć udział w wielu ciekawych wydarzeniach: szkoleniach, warsztatach i konkursach kulinarnych. Dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami ... więcej »

 • Sieć Sheraton Hotels wprowadza program degustacji najlepszych win świata (9 Czerwiec 2012 o 19:01)

  Sieć Sheraton Hotels & Resorts ogłosiła dzisiaj wprowadzenie Sheraton Social Hour, pierwszego w swoim rodzaju programu degustacji win klasy premium. Nowa oferta została opracowana przez najlepszych ekspertów z branży winiarskiej we współpracy z globalnym zespołem ds. żywności i napojów marki ... więcej »

 • Poszukiwanie skarbów w Parku Etnograficznym w Tokarni (30 Kwiecień 2012 o 21:06)

  Już 1 maja turyści będą mogli zostać poszukiwaczami skarbów w Parku Etnograficznym w Tokarni. Wspólnie z Michałem Jureckim, piłkarzem ręcznym, będzie można odkryć bogactwo kulturowe skansenu podczas premierowego pokazu pięciu nowych questów.  Przez ostatnie dwa miesiące trenerzy questingu z Planet ... więcej »

 • Ruszyła akcja edukacyjna "Samolotem przez Polskę" (16 Kwiecień 2012 o 15:53)

  Dlaczego samolot lata? Jak wygląda podróż samolotem? – odpowiedzi na takie i podobne pytania poznają niebawem uczniowie małopolskich szkół podstawowych. Wczoraj (4 kwietnia) ruszyła akcja edukacyjna "Samolotem przez Polskę". Organizowana jest wspólnie przez linie lotnicze eurolot.com, województwo zachodniopomorskie oraz województwo ... więcej »

 • Parada Parowozów w Wolsztynie (31 Marzec 2012 o 17:19)

  Już tradycyjnie pod koniec kwietnia wolsztyńska parowozownia będzie miejscem spotkania miłośników kolei. Głównymi bohaterami imprezy w sobotę, 28 kwietnia, będą parowozy. Udział w paradzie weźmie udział kilkanaście zabytkowych maszyn, a wśród nich najstarszy czynny w Polsce, obchodzący właśnie stulecie, parowóz ... więcej »

 • Szlaki ciekawych ludzi... (14 Luty 2012 o 23:26)

  Pod takim hasłem odbędą się w Łodzi, podczas XVIII Targów - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR (24 - 26 lutego), spotkania z  podróżnikami i miłośnikami dalekich wypraw.  Przez trzy targowe dni odbędziemy z naszymi Gośćmi podróż przez niemal wszystkie kontynenty, ... więcej »

 • TryTool - 2. Krakowski Mityng Drytoolowy (24 Styczeń 2012 o 11:43)

  W sobotę 11 lutego na krakowskim Zakrzówku odbędzie się TryTool - 2. Krakowski Mityng Drytoolowy. Zaproszeni są wszyscy pasjonaci drytoolingu oraz ci, którzy chcieliby poznać jego podstawy. Organizatorzy gwarantują wiele sportowych emocji i wspaniałe widowisko wspinaczkowe.  Głównym elementem mityngu będzie ... więcej »

 • Zawody Pucharu Świata w narciarstwie biegowym (24 Styczeń 2012 o 11:43)

  17 i 18 lutego 2012 roku w Szklarskiej Porębie odbędą się zawody Pucharu Świata w narciarstwie biegowym, na organizację których Polska czekała wiele lat. Zawody te będą doskonałą okazją do tego by podziwiać i dopingować najlepszych zawodników, takich jak Justyna ... więcej »

 • Alleluja i na motor, czyli Bukovina Moto Tour (24 Styczeń 2012 o 11:43)

  Nietypowy sposób pielgrzymowania znaleźli dwaj motocyklowi pasjonaci: dziennikarz Adrian Gładecki i jego towarzysz Stanisław Para. Zamierzają oni przemierzyć aż 10 tysięcy kilometrów na motorach, aby odwiedzić święte miejsca, takie jak Fatima (Portugalia), Santiago de Compostela (Hiszpania), Lourdes (Francja) i Mariazell ... więcej »