Gospodarstwo Agroturystyczne Zofia Kieblesz - Tylicz [Agroturystyka]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Gospodarstwo Agroturystyczne Zofia Kieblesz

adres: Gospodarstwo Agroturystyczne Zofia Kieblesz
Pułaskiego 13 13
33-383 Tylicz

telefon: 18 471-11-69

email: wyślij wiadomość

Informacje

 

Nasze gospodarstwo położone jest 200 metrów od Rynku w zacisznej i spokojnej okolicy. Zabudowania są tylko z jednej strony, wiec to idealne miejsce na wieczorne wypady. Bliskość rynku sprawia, że można skorzystać z komunikacji PKS. 

  Przyjmujemy gości w systemie całorocznym. Do Państwa dyspozycji mamy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami, czajnikami elektrycznymi i TV. Wyłącznie dla gości oferujemy w pełni wyposażoną kuchnie (naczynia, lodówka i kuchenka gazowa). Oferujemy parking dla wszystkich naszych gości zwłaszcza w zimie. 

  W lecie na terenie obiektu znajduje się zielony kącik relaksacyjny. Znajduję się tam zadaszona altanka, grill, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko. Pełen kwiatów, krzewów i drzewek ozdobnych ogród optymistycznie nastraja – to idealne miejsce do wypoczynku w upalne jak i słotne dni. Jest dużo zieleni.   

  W zima jest wiele możliwości skorzystania z bogatej oferty okolicznych wyciągów. Narciarze zaawansowani i początkujący z pewnością wybiorą dla siebie najbardziej korzystny wariant. Natomiast narciarze biegowi znajdą w okolicy warunki do uprawiania narciarstwa biegowego. Dodatkowo istnieje możliwość organizacji kuligu z pochodniami.

 

Mapa

49.411788,20.981323

wyślij wiadomość