Willa Wzgórze - Niedzica [Domy Wczasowe]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Willa Wzgórze

adres: Willa Wzgórze
Cisowa, 6
34-441 Niedzica

Informacje

Willa Wzgórze jak sama nazwa wskazuje położona jest na wzniesieniu, dzięki temu z okien możemy podziwiać piękny krajobraz na jezioro Czorsztyńskie, ruiny Zamku Czorsztyn oraz Zamek „ Dunajec”. 

Willa powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą jednocześnie uciec od zgiełku i korzystać z uroków wypoczynku w turystycznej miejscowości. Rano obudzi Państwa śpiew ptaków, a po południu można spacerować po zaporze lub wygrzewać się na plaży. Kilkanaście metrów od willi można cieszyć się widokiem panoramy Tatr i Jeziora i napawać się spokojem jaki panuje na górze Cisówka.  

Willa Wzgórze jest kameralnym obiektem. Dzięki temu dbamy o gości tak, aby czuli się jak w domu. Pokoje urządzone zostały w jasnych barwach. Znajdą w nich Państwo wszystko co niezbędne: bawełniana pościel, ręczniki, telewizory LCD, lodówki, lampki nocne, szafy z lustrem oraz Wi-Fi dostępne w całym obiekcie. 

Nasi goście mają możliwość korzystania z aneksu kuchennego, gdzie znajduje się czajnik, mikrofalówka, naczynia, kawa, herbata. Najmłodsi również mogą bawić się w kąciku zabaw. Do dyspozycji gości jest także palenisko/ grill. 

Istnieje możliwość wykupienia śniadania w formie szwedzkiego stołu. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do jakości i smaku podawanych produktów. Na prośbę gościa możemy przygotować śniadania bezglutenowe. 

Willa znajduję się niemal w centrum Niedzicy Zamek- wystarczy zejść ze wzgórza i po 300 metrach będziemy na plaży. 500 metrów oddalony jest Zamek „ Dunajec”, restauracje, sklepiki.

Mapa

49.421456,20.311315