Hotel Mościcki**** Resort & Conference - Spała [Hotele]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Hotel Mościcki**** Resort & Conference

adres: Hotel Mościcki**** Resort & Conference
Ul. Nadpiliczna 2
97-215 Spała

telefon: 022 646 44 45

email: wyślij wiadomość

Informacje

 

Hotel Mościcki znajduje się w samym centrum Spały nad Pilicą, na terenie zabytkowego parku. Spała to miejsce słynnych polowań, w których uczestniczyli królowie polscy, carowie rosyjscy i Prezydenci II Rzeczypospolitej. Letnia rezydencja prezydentów Stanisława Wojciechowskiego i Ignacego Mościckiego. Obecnie jest znanym ośrodkiem sportu, rekreacji i wypoczynku. Nazwa hotelu nawiązuje do historii, ale jego nowoczesność i standard zadowoli najbardziej wybrednych klientów biznesowych jak i wypoczynku i odnowy biologicznej.

 

Oferta

 

Hotel dysponuje salami konferencyjnymi: salą Prezydent (70 osób), salą Mościcki (40 osób), istnieje możliwość połączenia obu sal (120 osób). Poza tym w hotelu znajdują się 3 salki biznesowe dla 15 osób każda. Wszystkie sale konferencyjne hotelu Mościcki są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny.

 

Atrakcje

 

Hotel Mościcki**** Resort & Conference w Spale posiada 99 miejsc noclegowych (+ 22 dostawki). Hotel przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, telefon, dostęp do internetu, minibar i łazienkę. Wszystkie pokoje mają tarasy. Są dwa rodzaje pokoi: z łóżkiem pojedynczym i małżeńskim. Klimatyzowana restauracja hotelowa na 100 osób serwuje potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Wieczorem do dyspozycji gości jest Sports Pub, gdzie w sportowym klimacie wraz z przyjaciółmi można obejrzeć największe widowiska sportowe. Dbamy również o zachowanie znakomitej kondycji naszych gości, dlatego oferujemy zabiegi relaksujące, odmładzające i regenerujące. Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji wyposażone jest w: jacuzzi, saunę fińską i parową, fitness, gabinet masażu, salon fryzjerski i gabinet kosmetyczny.

 

Mapa

51.540697,20.138344

wyślij wiadomość