Apartament Sosnowy - Kościelisko [Apartamenty]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Apartament Sosnowy

adres: Apartament Sosnowy
ul. Nędzy - Kubińca 206a
34-511 Kościelisko

telefon: 600 114 484

komórka: 795 686 886

email: wyślij wiadomość

Informacje

Apartament oddalony jest od centrum Zakopanego 5km. Doskonała lokalizacja pozwala w pełni korzystać z uroków gór przez cały rok, zarówno dla wymagających, jak i dla amatorów aktywnego wypoczynku. Położony w pobliżu - Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska i Dolina Małej Łąki - to idealne miejsca na piesze wycieczki. 

W sezonie zimowym korzystać można natomiast z pobliskich stoków narciarskich: Witów, Szymoszkowa, Gubałówka, Butorowy Wierch.

 W naszej ofercie duży salon wraz z aneksem kuchennym, gdzie znajdują się dwie sofy 3 i 2 osobowe stół z 4 krzesłami, telewizor, oddzielna łazienka z kabiną prysznicową, umywalką i WC. W aneksie znajdą Państwo wszystko co niezbędne do wspólnego przygotowania posiłków. W podziemiach budynku znajduje się basen oraz sauny; sucha i parowa, z której nasi Goście mogą korzystać Gratis. Jest już zamontowany internet bezprzewodowy wifi.

Obiekt nasz jest zamknięty, monitorowany, miejsce parkingowe dla naszych Gości jest Gratis. Dysponujemy dużym ogrodem, gdzie mogą bawić się dzieci, a Państwo zażywać kąpieli słonecznych. 100 metrów od apartamentu znajduje się regionalna karczma oraz amfiteatr wraz z placem zabaw dla dzieci.

Mapa

49.285869,19.886203

wyślij wiadomość