Pokoje i Apartamenty w Pieninach - Kluszkowce [pozostałe firmy]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Pokoje i Apartamenty w Pieninach

adres: Pokoje i Apartamenty w Pieninach
ul. Sloneczna 37
34-440 Kluszkowce

Informacje

Witam

Zapraszamy w Pieniny do Kluszkowiec, miejscowości położonej miedzy Nowym Targiem a Szczawnicą.

Oferujemy państwu pokoje 2,3,4 osobowe, każdy z własną łazienką ,Tv ,w pokojach znajdują się lozka ,stolik, krzesła. Do pokoi jest oddzielne wejście od ogrodu nie kolidujące z gospodarzami. Przy pokojach na korytarzu jest lodówka .Na niższym poziomie znajduje się kuchnia wyposażona w kuchenkę.

Mamy także apartamenty każdy z własna łazienką, TV dodatkowo w każdym apartamencie jest aneks kuchenny wyposażony we wszystkie rzeczy potrzebne do gotowania, do każdego z nich jest oddzielne wejście.

Na posesji znajduje się parking na samochody. W ogrodzie jest grill z ławkami. Udostępniamy także badmintona, jest sala do tenisa stołowego ,udostępniamy także rowery, piłkarzyki.

Z naszego domu można się wybrać na wycieczki piesze na Trzy korony , Sokolice, Turbacz, spłynąć Spływem Dunajca, odwiedzić pobliskie miejscowości Szczawnica (15 km) Zakopane (35 km ) ,Nowy Targ (20 km), gdzie jest w każdy czwartek i sobotę "jarmak".

W miejscowości jest letni tor saneczkowy, do jeziora mamy okolu 900metrow z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Zima na gorze Wdżar funkcjonują wyciągi narciarskie z wypożyczalnia sprzętu, trasy narciarskie o różnej skali trudności .Do granicy ze Słowacja jest 15 km.

Naszą ofertę noclegowa można obejrzeć na stronach www.pokojepieniny.com.pl lub nasze tel.18/2650543 lub 728915172 e-mail jandurapiotr37@msn.com

Zapraszamy z pozdrowieniami Jandura.

Mapa

49.457586,20.297901