Gospodarstwo Agroturystyczne Owieczka - Łukowica [Agroturystyka]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Gospodarstwo Agroturystyczne Owieczka

adres: Gospodarstwo Agroturystyczne Owieczka
Owieczka 40
34-606 Łukowica

Informacje

Gospodarstwo Agroturystyczne "OWIECZKA" jest gospodarstwem ekologicznym o tradycyjnej produkcji zwierzęcej ( drób, króliki, krowy i świnie) oraz roślinnej (plantacja porzeczek, aronii, truskawek, sad jabłoniowy i śliwkowy oraz wiele innych owoców i warzyw, które są wykorzystywane do żywienia turystów). Dużą atrakcją dla gości, zwłaszcza dla dzieci jest możliwość uczestniczenia w pracach polowych i karmieniu zwierząt. Goście mogą sami zrywać owoce na własny użytek, uczestniczyć w pieczeniu chleba, robieniu masła, sera i przetworów. Bardzo mile widziane są rodziny z dziećmi (gospodarze mają dzieci), gdyż nasze gospodarstwo zapewnia bezpieczny kontakt z przyrodą, zwierzętami, poza tym posiadamy plac zabaw: piaskownica, huśtawki, domek na drzewie. Szczególnie zapraszamy do spędzenia z nami tradycyjnych świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.

Oferta

DO DYSPOZYCJI GOŚCI POSIADAMY - dwa pokoje 5-cio osobowe z łazienką, kominkami (goście mogą sami palić w kominku) - dwa pokoje 4-ro osobowe z łazienką - jeden pokój 3 osobowy z łazienką - dwa pokoje 2 osobowe z łazienką - jadalnia, świetlica z mediami.

Atrakcje

ZACHĘCAMY GOŚCI DO CZYNNEGO WYPOCZYNKU: - posiadamy boisko do siatkówki, koszykówki, kort tenisowy - w gospodarstwie znajduje się las i czysta, bezpieczna rzeka - posiadamy miejsce na wieczorne grilowanie i biesiadowanie przy ognisku z pieczeniem kiełbasek i degustacją słynnej jabłkówki i śliwowicy - spacery krajobrazowe połączone ze zwiedzaniem okolicznych zabytków - prawdziwy odpoczynek na łonie natury - świetna zabawa dla dzieci wśród zwierząt domowych - możliwość nauki prostych czynności w wiejskim obejściu - wycieczki rowerowe (cztery rowery) - wędrówki po Beskidzie Sądeckim (przewodnik) - odwiedzenie twórcy ludowego - słynnego rzeźbiarza (warsztaty) - wycieczka piesza do mini zoo - stadnina koni - około dwa kilometry (jazda konna, hipoterapia, jazda bryczką; zimą kuligi, narty konne)

Mapa

49.591929,20.537503