Pensjonat Czarda Szczawnica - Szczawnica [Pensjonaty]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Pensjonat Czarda Szczawnica

adres: Pensjonat Czarda Szczawnica
ul. Szalaya 54
34-460 Szczawnica

telefon: 18 262 11 80

komórka: 509 254 824

email: wyślij wiadomość

Informacje

Pensjonat Czarda - noclegi z wyżywieniem Szczawnica

Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych i grup zorganizowanych takich jak: obozy, zielone i białe szkoły, zimowiska, kolonie letnie oraz do organizatorów wczasów rodzinnych i leczniczych. Dla firm posiadamy możliwość zorganizowania konferencji, szkoleń i innych spotkań. Dla grup zorganizowanych upusty nawet do 50%. Posiadamy własny transport osobowy dla grup wycieczkowych. Komfortowe pokoje z TV. Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 - osobowe z eleganckimi łazienkami. Pięć programów telewizyjnych, w tym 3 SAT. Łączna ilość miejsc: 50 osób. Dla gości dostępny telefon przenośny.

Oferta

Zaletą Pensjonatu jest duży wybór domowej kuchni. Urozmaicone, smaczne, zdrowei świeże posiłki domowe. Oferujemy bezpiecznyi bezpłatny ogrodzony parking. Posiadamy atrakcyjną i ciekawą ofertę na turnusy świąteczno-noworoczne.

Atrakcje

Organizujemy wiele atrakcji turystycznych w tym: pieczenie barana przy kapeli góralskiej, Spływ Dunajcem,imprezy sezonowe, kuligi, wycieczki na rowerach górskich. Istnieje możliwośc łowienie i smażenie na grilu pstrąga z własnej hodowli. Pięknie zagospodarowany plac z oczkiem wodnym i rybami oraz przytulnymi altankami.

Mapa

49.423297,20.487666

wyślij wiadomość