Apartamenty "Pod Lipami" Szczawnica - podlipami.szczawnica.pl - z-inne [pozostałe firmy]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Apartamenty "Pod Lipami" Szczawnica - podlipami.szczawnica.pl

adres: Apartamenty "Pod Lipami" Szczawnica - podlipami.szczawnica.pl
ul. Cieśliska 43
34-460 z-inne

Informacje

Apartamenty Szczawnica - podlipami.szczawnica.pl

Oferujemy Państwu kameralnie położone, przestronne (ok. 55m. kw.) 4-apartamenty zlokalizowane na parterze, piętrze i na poddaszu. Noclegi szczawnica - wypoczynek na najwyższym poziomie.

Apartamenty na parterze i piętrze oferują Państwu oddzielną sypialnię z szerokim podwójnym łóżkiem, pokój dzienny z rozkładanym wygodnym narożnikiem do spania, TV, stolikiem kawowym, z możliwością wyjścia na taras lub balkon.

Oddzielna w pełni wyposażona kuchnia ze stołem i krzesłami pozwalającymi wygodnie spożywać posiłki. Z kuchni istnieje możliwość wyjścia na taras lub balkon, na których znajdują się meble ogrodowe – stolik i krzesła. W apartamencie znajduje się przestronna łazienka z prysznicem i WC.

Apartamenty na poddaszu oferują Państwu oddzielny pokój-sypialnię z podwójnym łóżkiem oraz dodatkowe pojedyncze łóżko, pokój dzienny połączony z kuchnią oraz możliwością wyjścia na balkon. Pokój wyposażony jest w jedną lub dwie oddzielne rozkładane sofy do spania, TV, stolik z krzesłami umożliwiającymi spożywanie posiłków.

W kuchni poza podstawowym wyposażeniem znajduje się stolik z dwoma taboretami. Na balkonie ustawiliśmy dla Państwa stolik z krzesłami. Łazienka z prysznicem i WC.

Istnieje możliwość zwiększenia ilości miejsc do spania w apartamencie. W takim przypadku prosimy o kontakt.

Mapa

49.408617,20.536602