Pensjonat Sami Swoi - Biały Dunajec [Pensjonaty]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Pensjonat Sami Swoi

adres: Pensjonat Sami Swoi
Gliczarów Dolny 69A
34-425 Biały Dunajec

Informacje

Oferujemy Państwu pobyt w 15 pokojach w tym 1 apartamencie dwupoziomowym. Pozostałe pokoje dostępne w wersjach dwu, trzy i czteroosobowych oraz w wersji salon plus sypialnia. W niektórych pokojach możliwość dostawki. W 13 pokojach znajdują się łazienki, 2 pokoje na poddaszu, z najpiękniejszym widokiem, łazienki mają na korytarzu. W każdym pokoju znajduje się telewizor. Na terenie obiektu działa internet bezprzewodowy. Wnętrza urządzone są w stylu góralskim z drewnianymi meblami.

Na terenie obiektu znajduje się restauracja w stylu regionalnym, gdzie można smacznie zjeść, napić się i odpocząć po górskich spacerach, wędrówkach czy jeździe na nartach. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy kącik zabaw, w którym miło i bezpiecznie mogą spędzić czas.

Ugościmy Państwa obfitymi śniadaniami oraz smacznymi obiadami. Serwujemy dania kuchni regionalnej oraz tradycyjne polskie potrawy, tak by w jeszcze większym stopniu poczuli Państwo specyfikę górskiego regionu. Piętro niżej znajduje się druga sala, w której można zagrać w bilard, tenisa stołowego, rzutki lub po prostu posiedzieć przy kominku.

Przy obiekcie znajduje się dolna stacja wyciagu narciarskiego. Jest to wyciąg orczykowy, kotwica dwuosobowa o długości przeszło 700m, sztucznie naśnieżany i oświetlany. Wyciag od kilku lat zdobywa I miejsca w rankingach wyciągów orczykowych. Trzy trasy zjazdowe o różnej długości i różnym stopniu trudności zarówno dla wytrawnych narciarzy jak i zupełnie początkujących.

Przy wyciągu działa szkółka narciarska  "Pingwinek" z wykwalifikowanymi instruktorami.

W budynku karczmy znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowbordowego.

Dla naszych gości mamy przygotowaną 10% zniżkę na wypożyczenie sprzętu.

Mapa

49.368069,20.011131