Penzión Pltník - PIENINY - Noclegi na Słowacji [Pensjonaty, Hotele]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Penzión Pltník - PIENINY

adres: Penzión Pltník - PIENINY
Červený Kláštor 93
059 06 Noclegi na Słowacji

Informacje

Hotel Pltnik w Czerwonym Klasztorze na Słowacji

Pensjonat Pltnik - Flisak znajduje się w przepięknej okolicy PIENIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO i słowackiego Zamaguria, na brzegu rzeki Dunajec z widokiem panoramy Trzech Koron w Czerwonym Klasztorze (Červený Kláštor - Słowacja). Najwygodniej dojechać tam drogą z Krościenka lub Nowego Targu poprzez graniczne przejście drogowe w Niedzicy (około 5 km od przejścia). Miejscowość Červený Kláštor, jest turystyczną perłą słowackiego Zamaguria z bogatymi historycznymi i kulturalnymi tradycjami oraz piękną przyrodą latem i zimą.

W pensjonacie posiadamy 17 pokoi dwuosobowych oraz 4 apartamentami z dwoma dwuosobowymi sypialniami. W każdym pokoju są łazienki (ubikacja + prysznic z umywalką), kolorowe telewizory. Na życzenie możemy dostawić dodatkowe łóżka i przyjąć jednocześnie nawet 65 dorosłych osób. W restauracji posiadamy 60 miejsc, do tego letni taras z barem szybkiej obsługi, a nad samym Dunajcem zadaszonego grila, gdzie można zjeść np. baranka lub prosię i zamówić góralską kapelę (pikniki). Obok pensjonatu posiadamy autocamping z sanitariatami i łazienkami, miejscami do parkowania samochodów, boiskami do piłki nożnej i koszykówki.

W okolicach pensjonatu jest bardzo dużo możliwości aktywnego odpoczynku. Piesza, wodna, rowerowa i narciarska turystyka, folklorystyczne, historyczne i architektoniczne zabytki do zwiedzania. W pobliżu znajduje się zalew w Niedzicy. Gospodarze ośrodka oferują też spływ przełomem Dunajca łodziami z własnej przystani obok pensjonatu 

Mapa

49.390657,20.397749

Oferta specjalna

SIlvester