Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne "ZAGRODA" - Podobin [Agroturystyka]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Gospodarstwo  Eko-Agroturystyczne "ZAGRODA"

adres: Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne "ZAGRODA"
Podobin 139
34-735 Podobin

telefon: 18 33-17-884

email: wyślij wiadomość

Informacje

Gospodarstwo Eko-agroturystyczne "ZAGRODA" położone jest w pięknej i malowniczej okolicy Gorców u podnóża góry Turbacz w obrębie Gorczańskiego Parku Narodowego.

Dom usytuowany jest w zacisznym miejscu blisko lasu (50m) , w odległości 350m od rzeki Porębianki. 

Czyste powietrze i mikroklimat panujący w naszej okolicy, sprzyja wypoczynkowi i regeneracji sił. W odległości 70 km nie ma żadnych zakładów przemysłu ciężkiego. 

Wokół domu jest duża przestrzeń rekreacyjna.

Proponujemy oddzielny budynek wyłącznie do dyspozycji gości z dwoma osobnymi wejściami. Dostępne są pokoje 2-3-4 osobowe, każdy z własną łazienką, tarasami lub balkonami. W każdym pokoju znajduje się dostęp do internetu i telewizji. 

Budynek posiada kategorię dwie gwiazdki * * 

Na terenie budynku znajduje się świetlica, w której jest kominek, aneks kuchenny, stół do gry w tenisa stołowego oraz RTV. Gospodarstwo oferuje całodzienne wyżywienie. Zapewniamy smaczne posiłki. Gospodyni bardzo dobrze gotuje, w tym potrawy regionalne, wykorzystując produkty z własnego gospodarstwa rolnego. Dom posiada parking dla gości.

Posiadamy KORT TENISOWY, plac zabaw dla dzieci, altankę oraz duży ogród, gdzie można spędzić wolny czas przy grilu lub ognisku. Można wybrać się na spacery do pobliskiego lasu lub zażywać kąpieli w pobliskiej rzece.

Mapa

49.607608,20.092606

wyślij wiadomość