Hotel Rozewie / Okulski Grand Rozewie - Jastrzębia Góra [Hotele]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Hotel Rozewie / Okulski Grand Rozewie

adres: Hotel Rozewie / Okulski Grand Rozewie
Garnizonowa 40
84-104 Jastrzębia Góra

telefon: 58 77 44 411

komórka: 502 541 717

email: wyślij wiadomość

Informacje

 

GRAND OKULSKI ROZEWIE - zapraszamy Państwa nad morze na: wczasy, urlopy, wypoczynek, wycieczki, noclegi, wesela, bankiety, konferencje. Nasz obiekt położony jest w unikalnym otoczeniu fauny i flory leśnej Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Bliskość morza i lasu to atrakcja dla osób spragnionych ciszy i spokoju. Można wsłuchiwać się w śpiew ptaków,
jednocześnie delektując się zapachem lasu i morskiej bryzy. Od pięknego klifowego zejścia nad otwarte morze dzieli nas zaledwie 600 metrów. Dla bezpieczeństwa naszych gości teren jest ogrodzony i monitorowany.
Zapraszamy - szkoły, biura podróży, firmy i instytucje, koła,
zrzeszenia, organizacje a także gości indywidualnych. Zapewniamy wspaniały
wypoczynek oraz niezapomniane chwile!!!

 

Oferta

 

Posiadamy dwa obiekty ("A"- z pokojami typu STANDARD znany jako "HOTELarskie Rozewie" oraz nowoczesny obiekt "B"- "GRAND OKULSKI ROZEWIE" z pokojami typu CLASSIC i LUX wyposażonymi w tv, balkony, lodówki, czajniki typu oraz APARTAMENTY z tarasami widokowymi o pow. 80-120m2.

Organizujemy: wesela i rocznice, bankiety, bale maturalne i studniówki, uroczystości rodzinne, mikołajki, Andrzejki, bale sylwestrowe, grzybobrania, biesiady, konferencje i spotkania biznesowe.

 

Atrakcje

 

Do dyspozycji naszych gości jest również przytulna "Chata", w której organizujemy grile, biesiady, ogniska z występami zespołów na żywo. Dodatkowo posiadamy salę restauracyjną z ogrodem zimowym na 350 osób, 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, parking dla samochodów osobowych, saune fińską, saunę INFRARED, fitness, solarium, kawiarenkę internetową, wypożyczalnię rowerów, stół tenisowy, bilard oraz gry.

 

Mapa

54.819836,18.339281

wyślij wiadomość