Dom Gościnny RUTIKAL - Sianów [Pensjonaty]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Dom Gościnny RUTIKAL

adres: Dom Gościnny RUTIKAL
Łubuszan 8
76-004 Sianów

telefon: +48 600 255 372

email: wyślij wiadomość

Informacje

 

Dom Gościnny Rutikal znajduje się w odległości 12 km od Koszalina, przy trasie E28 (6) Szczecin-Gdańsk w miejscowości Sianów. Ze względu na swoje położenie przy trasie tranzytowej, naszym Gościom polecamy tanie noclegi w zacisznym gościńcu i smaczną kuchnię.

Oferta noclegowa:

Dom Gościnny Rutikal dysponuje 23 pokojami dwuosobowymi z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy z naszych gustownie urządzonych pokoi, posiada TV i bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Gościom przybywającym samochodem oferujemy bezpłatny, monitorowany parking.

Doba hotelowa rozpoczyna się o 15, a kończy się o 12.

Cena noclegu: 80zł/osobę ze śniadaniem

 

Oferta gastronomiczna:

Na terenie Domu Gościnnego Rutikal działa restauracja i bar. Restauracja specjalizuje się w serwowaniu dań tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnych specjałów. W barze dostępne są dania typu fast food.

Bar czynny jest w godzinach od 10 do 23.

 

Oferta imprez okolicznościowych

Dom Gościnny Rutikal posiada dwie sale. Sala bankietowa o powierzchni 320m2, mogąca pomieścić 200 osób. Jest ona wykorzystywana do organizacji wesel, bankietów, konferencji. Druga, mniejsza sala o powierzchni 70m2, może pomieścić do 40 osób. Na niej odbywają się szkolenia oraz niewielkie imprezy firmowe.

Wcześniejsze rezerwacje wymagają potwierdzenia w formie wpłaty zadatku na rachunek bankowy Domu Gościnnego Rutikal oraz przesłanie potwierdzenia wpłaty. Rezerwacje dokonywane w dniu przyjazdu, utrzymywane są do godziny 18-tej.

Serdecznie zapraszamy

 

 

Mapa

54.230143,16.308250

wyślij wiadomość