Agroturystyka U Haliny - Łukowica [Agroturystyka]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Agroturystyka U Haliny

adres: Agroturystyka U Haliny
Świdnik 25
34-606 Łukowica

telefon: 18 333 54 56

komórka: 517 764 098

email: wyślij wiadomość

Informacje

 

Gospodarstwo położone w malowniczej krajobrazowo wsi Świdnik otoczonej lasami w pasmie Beskidu Wyspowego, oddalone od głównej drogi i ruch ulicznego. Czynne gospodarstwo rolne z dużym sadem, w którym rosną jabłka, śliwy, wiśnie, grusze, maliny, porzeczki, agrest oraz wszelakie warzywa.

Do dyspozycji Gości pokoje 3 dwu osobowe z łazienkami 1 pokój czerto osobowy z łazienką, salon dzienny z TV satelitarna i kominkiem. Na terenie gospodarstwa znajduje się dyży plac zieleni z boiskiem do siatkówki plac zabaw dla dzieci, trampolina, piaskownica, huśtawka, altana z grillem i miejsce na ognisko. Gospodyni oferuje tradycyjne domowe posiłki z upraw własnego ogrodu. Można również przygotowywać je we własnym zakresie w wydzielonej i wyposażonej kuchni.

"U Haliny" to doskonały wypoczynek dla dzieci z opiekunami oraz świetne warunki do uprawiania turystyki aktywnej szczególnie rowerowej (możliwość wypożyczenia rowerów). Bliskość lasu oraz atrakcyjność terenu stwarza możliwość wycieczek pieszych do pobliskiego mini zoo oraz zbieranie runa leśnego. W okresie zimowym gospodarze organizują kuligi z ogniskiem, pieczeniem kiełbasy i herbatką z tradycyjna śliwowicą. 100m od domu płynie bezpieczna rzeka Słomka.

 

W pobliżu naszego gospodarstwa znajdują się:

- Dwór Świdnik

- Kort tenisowy

- Przydrożne kapliczki

- Stadnina koni

- Rzeźbiarz Józef Lizoń

- Zabytkowy kościół z XVI wieku

SERDECZNIE ZAPRASZAMY latem i zimą - u nas każdy spedzi mile czas !

 

 

Mapa

49.608708,20.515938

wyślij wiadomość