Schronisko PTTK "Orlica" - Szczawnica [Schroniska/Kempingi, Hotele, Pensjonaty]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Schronisko PTTK "Orlica"

adres: Schronisko PTTK "Orlica"
Ul. Pieninska 12
34-460 Szczawnica

telefon: 18-262-22-45

komórka: (+48) 533 999 215

email: wyślij wiadomość

Informacje

Niezależnie od pory roku oraz długości pobytu w Pieninach, schronisko w Szczawnicy serdecznie wita gości turystów i przejezdnych, zapewniając przemiłą atmosferę oraz aż 44 miejsca w pokojach z łazienkami 2-, 3-, 4-, a także 5-osobowych z TV.

W obiekcie znajduje się Restauracja oferująca smakowite, regionalne potrawy oraz tradycyjne dania polskiej kuchni. Zapewniamy wczasy w górach z wyżywieniem, a przy tym możliwość odkrywania niezwykłych smaków.

 

Położenie Schroniska sprawia, że jest ono doskonałą bazą wypadową na wycieczki górskie, wycieczki rowerowe, czy też wypady narciarskie. Bliskość pieszego przejścia granicznego pozwala także na przemierzanie słowackich szlaków.

Schronisko jest budynkiem trzypiętrowym. Posiada tarasy widokowe, balkony, łazienki z prysznicami, duża jadalnię z telewizorem, obszerny hall, w którym goscie moga wygodnie rozsiasć się w fotelach i porozmawiać oraz przechowalnie bagażu (lub też sprzętu sportowego).

Naszym gosciom polecamy także smaczne i zdrowe posiłki, które można kupić w kuchni w godzinach od 8.00 do 20.00. Cena obiadu waha się od 17 zł do 25 zł. Śniadania i kolacje w równie przystępnych cenach. Wrzatek za darmo.

Przed schroniskiem można usiasć na ławeczkach i podziwiać widoki na Sokolice i Czertezik, a także na Przełom Dunajca.

Członkom PTTK przysługuja zniżki. 
Zapraszamy naszych gosci przez cały rok.

Mapa

49.419294,20.458138

Oferta specjalna

Zapraszamy na niezapomniane wczasy w górach. Schronisko Orlica to również idealne miejsce, by spędzić w niezapomnianej atmosferze, a zarazem tanio, magiczne święta, bądź szalonego sylwestra. Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, takich jak kolonie, zimowiska, wycieczki zakładowe, czy „białe”, bądź „zielone” szkoły.

 

Poza zapewnieniem noclegów, pomagamy również w organizacji wycieczek, gawęd góralskich, czy imprez integracyjnych dla firm. Służymy doświadczeniem i znajomością lokalnych terenów oraz społeczności, pomagając w planowaniu tras wycieczkowych, poszukiwaniu wykwalifikowanego przewodnika, bądź licencjonowanych przewoźników.


Zapewniamy:
• wyżywienie na miejscu - w pełnym lub częściowym zakresie
• specjalne zestawy dla grup zorganizowanych
• organizację kolonii, zimowisk, "białych" i "zielonych szkół"
• organizację kilkudniowego pobytu grup szkolnych
• pomoc w zorganizowaniu czasu turystom indywidualnym, rodzinom z dziećmi
• ciekawe programy pobytowe dla firm
• bogaty program turystyczny z przewodnikiem
• organizację dyskotek i wieczorków tanecznych
• organizację sprawnego transportu BUS-ami w czasie realizacji programu pobytu (przywóz -odwóz na miejsce dowolnej ilości osób)
• dowóz na stoki narciarskie
…a wszystko w rozsądnych cenach, które nie nadwyrężą kieszeni

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi pakietami, ofertami dla szkół, ofertami dla firm, ofertami dla klubów sportowych.

wyślij wiadomość