Gospodarstwo Agroturystyczne Maria Ligas - z-inne [pozostałe firmy]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Gospodarstwo Agroturystyczne Maria Ligas

adres: Gospodarstwo Agroturystyczne Maria Ligas
Kłodne 186D
34-451 z-inne

Informacje

Oferujemy 2,3,4 i 5, osobowe pokoje z łazienkami. Pokoje są wyposażone w TV. Do użytku gościom jest świetnie wyposażony aneks kuchenny oraz : sztućce, talerzyki, szklanki czajnik, jak i również do dyspozycji lodówki. Na terenie gospodarstwa jest darmowy internet bezprzewodowy. Przez cały rok gospodyni oferuje możliwość pysznych domowych posiłków. Na ogrodzie znajduje się : duży parking, 2 huśtawki, piaskownica, boisko sportowe, trampolina, stoliki oraz duży zadaszony grill wraz ze stolikami i ławkami. Dla gości przeznaczony jest duży salon z kominkiem i telewizorem. Przyjmujemy gości indywidualnych jak i zarówno grupy zorganizowane do 15 osób.

Domek

Gospodarstwo agroturystyczne Maria Ligas oferuje również osobny, nowo wybudowany, domek do wynajęcia. Znajduję się on około 200 metrów powyżej domu opisanego wcześniej. W domku znajduję się 6 pokoi z łazienkami, 4,3, 4x2 osobowe. Pokoje są wyposażone w TV. Do dyspozycji gości jest świetnie wyposażony aneks kuchenny oraz: sztućce, talerzyki, szklanki, czajnik. Przed domkiem znajduje się parking , 2 huśtawki , ławki, stoliki oraz miejsce na grilla. Przyjmujemy gości indywidualnych jak i zarówno grupy zorganizowane do 15 osób. Przez cały rok możliwość pysznych domowych posiłków. Ogromną zaletą tego domku jest położenie w cichym i spokojnym miejscu. Widać z niego całe pasmo parku krajobrazowego "Kłodne nad Dunajcem" którego widok zachwyca wszystkich. 

Tylmanowa zlokalizowana jest na drodze przelotowej Szczawnica, Krościenko n/D. W okolicy znajdują sie takie atrakcje jak: spływ Dunajcem flisackimi tratwami, stacje narciarskie w Kluszkowcach i Szczawnicy, szlaki turystyczne na Trzy Korony, Lubań, Sokolice i wiele innych. Na życzenie możliwość organizacji busa. Na terenie gospodarstwa są sprzedawane licencje na Łowisko Specjalne OS Dunajec. Rozciągnięte od ujścia potoku Krośniczanka do ujścia potoku Ochotnica. OS jest jednym z najatrakcyjniejszym miejscem do uprawiania wędkarstwa.

Możliwość wynajęcia profesjonalnego przewodnika wędkarskiego - informacja u właściciela obiektu.

Nasze konto: Bank Spółdzielczy w Krościenko n/D.  nr: 79 88 170000 3001 0011 4101 0001

Zapraszamy na wypoczynek w przyjaznej atmosferze

  • Loklizacjia: 
  • Dunajec OS 50m,
  • przystanek autobusowy 100m,
  • sklep 200m,
  • Krościenko n/D 4km,
  • Szczawnica 9km. 

Mapa

49.479423,20.413966