ComfortExpress Szumowo - Szumowo [Hotele]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

ComfortExpress Szumowo

adres: ComfortExpress Szumowo
ul. Cmentarna 37
18-305 Szumowo

Informacje

 

ComfortExpress Szumowo to nowoczesny, niezwykle komfortowy obiekt noclegowy należący do ogólnopolskiej sieci hoteli i restauracji ComfortExpress usytuowany w miejscowości Szumowo przy drodze krajowej nr 8, w sąsiedztwie stacji benzynowej Statoil.
Obiekt położony jest w województwie podlaskim, w powiecie zambrowskim, w gminie Szumowo, w niedalekiej odległości( jedynie 15 km ) od miasta powiatowego- Zambrów.
Miejscowość położona jest w malowniczym pagórkowatym krajobrazie na skraju dużego kompleksu leśnego - Czerwonego Boru, który jest rajem dla grzybiarzy. W okolicach Szumowa i Radwan jest wiele miejsc pozyskiwania piasku i żwiru dla celów budowlanych.

 

Oferta

 

Ten nieduży (8 pokoi) ale komfortowo wyposażony obiekt, to doskonałe miejsce wypoczynku dla podróżnych tranzytowych, jak również zwolenników turystyki aktywnej i krajoznawczej.

 

Atrakcje

 

Wypoczynek

Układ wsi, to wielodrożnica rozwinięta z ulicówki i czytelnego założenia prostokątnego rynku. We wsi znajduje się kilka zabytkowych, drewnianych domów, niektóre są ustawione szczytem do drogi.
Do głównych atrakcji turystycznych należy:
• Drewniana synagoga w Szumowie
• Kościół NMP Częstochowskiej w Szumowie

 

Mapa

52.919114,22.084775